Logo
 1. Úvod
 2. Komfort
 3. Nezávislé klimatizace
 4. Nezávislá střešní kompresorová klimatizace RT780

Nezávislá střešní kompresorová klimatizace RT780

CoolAir RT 750 patří k nejnižším a nejlehčím jednotkám na trhu o svou hmotností zbytečně nezatěžuje střechu vozidla. Systém využívá cirkulaci a ochlaz... celý popis
Cena uvedena bez DPH 21%
30 410 Kč
Číslo produktu:ZO.WAECO-0780
Kompletní specifikace

CoolAir RT 750 patří k nejnižším a nejlehčím jednotkám na trhu o svou hmotností zbytečně nezatěžuje střechu vozidla. Systém využívá cirkulaci a ochlazování vzduchu uvnitř kabiny vozidla. Předností klimatizace je vysoce výkonný a hlavně spolehlivý, hermeticky uzavřený rotační kompresor (pouze u klimatizací Dometic - WAECO). Celý systém je naplněn ekologickým chladivem R 134a.

Klimatizace je vybavena nastavitelným hlídačem napětí v deseti úrovních. Výkon klimatizace ve třech výkonových stupních + automatický chod lze ovládat na ovládacím panelu.

Vlastnosti

 • Chladící výkon: 1000W
 • Jmenovitý chladící výkon dle ISO 5151: 820 W
 • Napájecí napětí: 24V DC (22,5V až 30 V DC)
 • Chladivo: R134a
 • Rozměry v/š/h: 160*x 830 x 629 mm        * výška nad střechou vozidla, bez nalepeného těsnění
 • Kompresor: rotační HITACHI
 • Hmotnost: 21kg

Poznámky

Doporučuje se vybavit vozidlo baterií o kapacitě 225 Ah a výkonnějším generátorem Longlife Eco. Přednastavená nízkonapěťová ochrana klimatizace nesmí být změněna. Po delším používání a před použitím jakéhokoli dalšího elektrického spotřebiče doporučujeme nastartovat motor. Pokud střešní klimatizace změní celkovou výšku vozidla, je nutné to zdokumentovat zápisem v dokladech vozidla. Pokud předpisy příslušné země omezují technicky možné rozměry a hmotnosti, mají přednost před technicky přípustnými rozměry a hmotnostmi.

Doporučuje se montáž v servisní dílně MAN.

Budete-li potřebovat podrobné informace, kontaktujte svého dealera MAN.

Zboží zařazeno v kategoriích
Informace pro zákazníky

O nás

Vyloučení

Kde nakoupit - Kontakty

 

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz